Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Oyuncak Mağazası Raf Sistemleri

Oyuncak mağazaları irili ufaklı birçok ürünü barındırır. Çok çeşitli ölçülerdeki oyuncaklar için ise Setraf’ın sunduğu alternatif raf sistemleri arasından tercih yapabilirsiniz.


Oyuncak Mağazası Raf Sistemleri

Farklı ölçü ve derinliklerdeki raflar arasından seçim yaparken oyuncakları da rahatlıkla yerleştirerek müşterinin beğenisine sunabilirsiniz. Midi Rack raf sistemi ile oyuncakları kolayca gruplandırabilir, orta yükteki tüm eşyaları yerleştirebilirsiniz. Turuncu ve mavi gibi farklı renk seçenekleri ile üretilen Midi Rack ile oyuncak mağazalarınızın enerjisini daha yüksek tutarak albenili hale getirebilirsiniz.

Oyuncak Mağazası Raf Sistemleri Çeşitleri

Hem depolama hem teşhir amaçlı kullanılabilecek diğer raf sistemleri arasında Mini Rack, Süper 1-2-3 ve Unirack bulunur. Bu raf sistemleri arasından ihtiyacınız doğrultusunda tercihte bulunurken mağazanızın dekorasyon detaylarına göre de karar verebilirsiniz. Metal ürünleri oyuncak depolarında kullanabileceğiniz gibi mağaza içerisinde farklı bir atmosfer de yaratabilirsiniz.

Askıda teşhir edilecek oyuncak ve kırtasiye eşyaları için duvar ünitelerinin farklı tasarım alternatifleri de yine Setraf güvencesi ile sunulur.

Mağazanızın büyüklüğüne göre birçok tasarımı değerlendirebilir, dilerseniz de işletmenizin dekorasyonuna uyum sağlayacak ölçülerde raf sistemini temin edebilirsiniz. Promosyon sepetleri gibi çeşitli ürünleri de sergileyebileceğiniz ekipmanları Setraf’ta bulabilir, müşterinin zaman geçirmekten keyif alacağı mağazanızı dizayn edebilirsiniz.

Oyuncak Mağazası Raf Sistemleri Özellikleri

Oyuncak mağazalarının raf sistemleri; çocuk oyuncaklarının sergilenmesi, düzenlenmesi ve satılması için özel olarak tasarlanmış raf sistemleridir. Bu sistemler; çocukların ilgisini çekmek, güvenli bir şekilde sergilenmesine imkân vermek ve alışveriş deneyimini sağlamak amacıyla çeşitli özelliklere sahiptir. Diğer özellikleri şöyledir:

  • Oyuncak mağazası raf sistemleri, çocukların ilgisini çekecek renkler, desenler ve temalarla tasarlanabilir. Bu sayede çocuklar mağazada daha mutlu ve etkili bir alışveriş deneyimi yaşar.
  • Doğru bir sergileme ile kullanıcıların mağazada geçirdiği zaman daha fazla olur. Bunun için de raf sistemleri görsel olarak çekicidir.
  • Oyuncaklar; bebek ürünleri, gelişim kitapları, araç gereçler ve akülü arabalar gibi farklı kategorilere ayrılır. Oyuncak mağazası raf sistemleri her kategorideki ürüne uygun bölmelere sahiptir.
  • Özellikle daha değerli veya hassas oyuncakların güvenli bir şekilde sergilenmesi için düzenlenmiş bölmeler veya vitrinler bulunur.
  • Bazı oyuncaklar çocukların kolayca erişebilecekleri şekilde alt raflara yerleştirilebilir.
  • Oyuncak isimleri, fiyatları ve diğer önemli bilgiler için uygun alanlar mevcuttur.
  • Çocuk sağlığına uygun malzemelerden üretilir. Ayrıca raf sistemleri kolay temizlenebilir yapıdadır.

*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER