Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Teknik Servis

Setraf ürün ve hizmet anlayışı “Kalite, Mükemmellik ve Güvence” ilkeleri üzerine kurulmuştur. Her projede tespit, plan, kurulum, uygulama testi ve teslimat süresince Setraf müşterilerine kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunmaktadır.


Teknik Servis

Metalsistem depo ve perakende raf ürünlerini kullanan müşteriler için tasarlanmış “Platin Müşteri” hizmetleri ile Setraf, sektördeki ilk sürdürülebilir hizmet anlayışını başlatmıştır.

Platin Müşteri hizmetleri müşteri memnuniyetinin devamlılığını hedeflemekte, ürün kullanım ömrünü uzatarak faydayı optimize etmeyi amaçlamaktadır.

Metalsistem ürünlerinin tamamı EN10204 standartlarında SENDZİMİR prosesinden geçerek yüksek direnç ve dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Platin Müşteri hizmetleri, bu özellikleri kullanıcısına hatırlatmak, kurum personelini doğru kullanım için eğitmek, ürün kalite kontrolünü yapmak ve yeni ihtiyaçları tespit etmek amacı ile yılda en az bir kere yerinde ziyaret ederek verilen hizmetleri kapsamaktadır.


*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER