Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Sürdürülebilirlik

Yaşadığımız dünyayı ve doğal yaşam ortamlarını korumanın her bireyin sorumlu olduğu anlayışa dayanarak, ürünlerimizi daha az karbon atığı bırakan, daha az su tüketen ve daha fazla yeşil alan oluşumunu destekleyen üretim alt yapılarından seçmeye özen gösteriyoruz.


Sürdürülebilirlik

Günlük hayatımızın önemli bir parçası olan raf sistemleri sadece kolaylık sağlamakla kalmaz aynı zamanda yaşam ve çalışma alanlarımızda sürdürülebilirliği teşvik etmeye de yardımcı olur. Raf sistemleri; ahşap, metal, plastik ve diğer geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılır. Bu malzemeleri daha verimli kullanarak ve mümkün olduğunda yeniden kullanılmalarını sağlayarak raf sistemlerinin çevresel etkilerini azaltmak mümkündür. Birçok raf sistemi, enerji tasarrufu özellikleri dahil edilerek veya yenilenebilir enerji kaynakları kullanılarak sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Doğru tasarım ve malzemelerle raf sistemleri hem işlevsel hem de sürdürülebilir olabilir.

Bu anlamda en büyük destekçimiz, bize kendi üretimlerimizi dönüştürme desteği veren ve aynı zamanda iş ortağımız olan Metalsistem, İtalya’dır. Metalsistem dünyanın en gelişmiş sürdürülebilir çelik ve galvaniz üretim alt yapısı ile yılda 100 bin tondan fazla “yeşil” galvaniz sistem üretmektedir.


Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER