Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Elektronik Mağaza Raf Sistemleri

Teknolojinin yüzü raf sistemleri ile birçok elektronik eşya müşterinin beğenisine sunulur. Estetik ve işlevselliği aynı anda sunan raf sistemleri arasında yer alan duvar ünitesi ve gondol ünitesi elektronik mağazalar tarafından tercih edilir.


Elektronik Mağaza Raf Sistemleri

Ütüden tost makinesine, televizyondan çamaşır makinesine kadar çeşitli ağırlıklardaki elektronik eşyaları taşıyacak kapasitede olan bu üniteler sayesinde güvenle ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Müşterinin ilgisini çeken ve alışverişe yönlendiren raf sistemleri mağaza içerisinde düzen sağladığı gibi farklı renk seçenekleri ile de cezbedici görünür.

Elektronik Mağaza Raf Sistemleri Çeşitleri

Duvar üniteleri duvara yaslanarak kurulan raf sistemleri arasındadır. Özellikle buzdolabı ve televizyon gibi elektronik cihazların yerleştirilmesinde işletmeye büyük avantaj sağlar. Alandan tasarruf ederken üniteler üzerindeki ürünlerin güvenliği de sağlanmış olur. Kullanılacak ürünlere göre de farklı derinlik ve uzunluklarda tasarlanabilen duvar üniteleri beyaz, gri, siyah ve özel renk seçenekleri ile üretilir.

Mağaza içerisindeki her alanı değerlendirmek, sergilenen ürünlerle müşterinin dikkatini çekmek için ise çift taraflı gondol üniteleri kullanılır. Daha küçük elektronik cihazlar mağazanın orta kısımlarında teşhir edilir ve böylelikle müşteri mağaza içerisinde gezerken tüm ürünleri görme fırsatı bulur.

Hassas ürünlerin hırsızlığa karşı korunması için de Setraf farklı çözümler sunarak yanınızdadır. Mağazanızdaki elektronik cihazlara göre çeşitli raf sistemleri arasından tercihinizi yapabilir, personel ve işletme dostu ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Elektronik Mağaza Raf Sistemleri Özellikleri

Elektronik mağazalarında kullanılan raf sistemleri, farklı türdeki elektronik ürünleri sergilemek ve düzenlemek özel olarak tasarlanır. Bu raf sistemleri, yapısal görselliğini ve kolaylığı artırmayı genelleştirir. Elektronik mağaza rafların genel özellikleri:

  • Elektronik ürünler genellikle görsel açıdan çekici ürünlerdir. Raf sistemleri, görselliği ön planda tutarak mağazanın ambiyansını yansıtacak şekilde estetik yapıya sahiptir.
  • Elektronik ürünlerde kablo karmaşıklığı sıklıkla görülen bir sorundur. Raf sistemlerinde kabloları düzenlemek için özel bölmeler veya geçişler yapılır. Bu sayede mağazada düzen sağlanır.
  • Raf sistemlerinde kullanılan aydınlatma, ürünleri vurgulamak ve dikkat çekme açısından önemlidir. Doğru aydınlatma, ürün tasarımını daha iyi gösterir.
  • Elektronik ürünler farklı boyutlarda olur. Televizyondan telefona kadar çeşitli ürünlerin sergilenmesi için raflar ayarlanabilir tasarımdadır.
  • Raf sistemleri, ürün kategorilerine göre düzenleme yapma imkânı verir. Kulaklık veya ütü gibi farklı ürün parçaları askılı raf sistemlerinde olduğu gibi hafif yük depolama raf sistemlerinde düzenlenebilir.
  • Ürün fiyatları veya özellikleri için uygun alanlar sunan raf sistemleri, kişiye özel ürünler hakkında daha fazla bilgi sunar.
  • Değerli ürünler olması sebebiyle elektronik ürünlerin sergileneceği raflarda güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyulabilir. Bunun için kilitli bölmeleri bulunan ya da ürünlerin düşmesini engelleyeceği aksesuarlar eklenebilir.

*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER