Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Setraf Hakkında

Türkiye’de ve dünyada hızla büyüyen depolama ve perakende mağazacılık sektörünün parçası olan Setraf; kaliteli, güvenilir ve kullanıcı dostu raf sistemleri ile hizmet veren bir firmadır.


<b>Setraf</b> Hakkında

Tüm dünyada büyüyen depolama ve perakende mağazacılık sektörüyle, küçük büyük her işletmenin gereksinimleri artmış ve raf sistemlerinde kaliteli hizmet ön plana çıkmıştır. Biz de bu anlamda sektörün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda çeyrek yüzyıldır raf üretimi gerçekleştirirken yenilikçi ve çevreci bir anlayış sürdürüyoruz. Üretici olarak geniş kapsamlı çözüm sunup kullanıcı dostu raf sistem hizmeti sağlıyoruz. Bilgilendirme ve öneride bulunarak proje yönetimiyle iş ortağınız oluyoruz. Sadece sektörün iş ortağı olmuyor aynı zamanda tüketicilerin de alışveriş zevkine eşlik ediyoruz.

Güvenilir ve kullanıcı dostu ürünlerle alışveriş zevkine ortak oluyoruz.

Yenilikçi anlayış ve teknolojinin üstünlüğünü birleştirerek kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörün ihtiyaçlarını karşılarken güvenilirliği ve müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Bizi biz yapan değerlerimizle sürdürdüğümüz çalışmalarımızın 5 kıta, 42 ülke ve 300’ü aşkın firmada tercih sebebi olmaktan gurur duyuyoruz.

Sadece mağazacılık değil hipermarket, eczane, yapı market ve kozmetik gibi farklı alanlarda da faaliyet gösteriyoruz. İşletmelerin depo raf sistemlerinin yanı sıra tamamlayıcı ekipman ve yardımcı ürün tedarikini de sağlayarak tüketicinin tüm alışveriş sürecinde yanında oluyoruz.

Üretim Ağımızla Farklı Çözümler Sunuyoruz

Sektörün gereksinimlerini yerini getirmek için gerekli olan üretim sahamız ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler getiriyoruz. Tuzla’da yer alan fabrikamızda birçok ürün grubunun üretimini gerçekleştirerek mağazalardan depolara kadar çeşitli sektörlere hizmet veriyoruz. Müşterilerimize farklı çözümler sunmak için üretimin yanı sıra proje ve montaj hizmeti de sağlıyoruz. Bu sayede işletmesinde raf sistemi ihtiyacı olan herkes için anahtar teslim proje gerçekleştiriyoruz.

Kalitemizi Taçlandıran İş Birliği Metalsistem

Gücümüzü sağladığımız iş birliklerinden alıyoruz ve ağımızı genişletiyoruz. Şirketler grubu olan ve modüler raf sistemi sektöründeki lider Metalsistem firması ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile hizmet ağımızı genişletirken kalitemizi taçlandırıyoruz.

Setraf, Metalsistem markasının Türkiye'deki tek yetkili satıcısı ve uluslararası pazardaki distribütörüdür.


Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER