Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Bahçe Market Raf Sistemleri

İnsanın içinin açıldığı, alışveriş yaparken keyif aldığı alanlardan biri de bahçe marketlerdir. Çiçekler, ağaçlar ve çeşitli bitkilerin yer aldığı bahçe marketlerde birçok ürünü bulmak mümkündür.


Bahçe Market Raf Sistemleri

Yeni çiçek alacakların aradığını bulabildiği bu marketlerde toprak, saksı, bahçe aletleri ve gübre gibi birçok ürün yer alır. Bu çeşitlilik de raf sistemlerinde sağlamlığı gerektirir. Gübre ve toprakların ne kadar ağır olabileceği düşünüldüğünde rafların da bu ağırlığı kaldırması gerekir. Büyük saksı çiçekleri ve ağaçların da yerleştirilebileceği raf sistemlerini uzun yıllar kullanılması da işletme maliyetleri açısından önem taşır.

Bahçe Marketlerinde Kullanılan Raf Sistemi

Süper 1-2-3 bahçe marketlerin güvenle ve uzun süre kullanabileceği raf sistemleri alternatifleri arasından öncelikli olarak tercih edilir.

Cıvata kullanılmadan geçmeli sistem olması ise Süper 1-2-3’ü öne çıkarır. Özgürce raf aralıkları ayarlanabilir, ürüne göre istenildiği zaman değişiklik yapılabilir. Alan içerisinde değişiklik yapılması gerektiğinde de raflar kolayca taşınabilir. İleri teknoloji tasarımla üretilmiş Süper 1-2-3 uygun maliyetli yapısı ile bütçe dostudur.

 

Süper 1-2-3, teşhir ve depolama alanları için bahçe marketlere uygun raf sistemidir. Market içerisinde farklı ürünlerin teşhir edilmesi için ise diğer Setraf ürünlerini de değerlendirerek işletmenizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Dizayn tamamlayıcı ekipmanlar ürünlerinizin teşhiri konusunda da yanınızda olur ve müşterinin ilgisini çekmek için üretilir.

Bahçe Market Raf Sistemi Özellikleri

Bahçe pazarlarında kullanılan raf sistemi, ürünlerin sergilenmesinin yanı sıra düzenlenmesine de olanak tanır. Bu raf sistemleri, bahçe marketlerindeki ürünlerin etkili bir şekilde bulunmalarını ve her zaman kolayca erişim sağlanmasına olanak tanır. Bahçe marketlerinde sıklıkla kullanılan raf sistemi özellikleri:

  • Bahçe marketlerinde sunulan ürünler genellikle hacimli ve ağırdır. Bu nedenle raf sistemleri geniş ve dayanıklıdır. Geniş raflar; büyük saksılar, toprak torbaları ve diğer bahçe ürünleri için yeterli alan sağlar.
  • Farklı boyutlarda ürünün sergilenmesi için rafların ayarlanabilir olması önemlidir. Bu sayede farklı ürünler için uygun sergileme alanları oluşturulabilir.
  • Bahçe ürünleri genellikle renkli ve çekici görünümlere sahiptir. Raf sistemleri, dekoratif görselliği ön plana çıkaracak şekilde tasarlanır. Renkli ürünler sergilemek için uygun arka plan ve aydınlatma kullanımı da görselliği artırır.
  • Raf sistemleri, kolayca düzenlenebilen yapıdadır. Bu sayede tüketicilerin ürünlerini hızla bulmaları desteklenebilir.
  • Bahçe ürünleri mevsimsel olarak değişebilir. Mobil raf sistemleri, sorunsuz sezonluk olarak düzenlenmelerini sağlar. Bu sistemler sayesinde raf düzenlemeleri hızla değişir ve mevsimsel ürün geçişleri daha pratik hale gelir.
  • Rafların yapısı etiketler veya fiyat etiketleri yerleştirmeye uygundur. Böylelikle müşteriye ürün hakkında daha detaylı bilgi sunmak pratik hale gelir.

*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER