Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Orta Yük Depo Raf Sistemleri

Orta yük depo raf sistemleri, isminden de anlaşılacağı üzere orta ağırlıktaki ürünlerin depolarda saklanabilmesi için kullanılan raf sistemleridir. Bu sistemler, çeşitli endüstrilerde depolama ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır ve depolama alanları optimize edecek şekilde tasarlanmıştır.


Orta Yük Depo Raf Sistemleri

Orta yük depo raf sistemleri, depo içi aralıkları maksimum verimlilikle çoğaltarak üretim depo yönetimi konusunda önemli avantajlar sunar. Orta yük depo raf sistemleri; dayanıklılığı, montaj kolaylığı ve erişilebilirlik açısından mükemmel bir denge sunarak ürünlerin güvenli bir şekilde korunmasını sağlar. Bu nedenle, depolama sistemlerini optimize etmek isteyen işletmeler için ideal bir seçenektir.

Orta Yük Depo Raf Sistemlerinde Kullanılan Raf Çeşitleri

Orta yük depo raf sistemleri bünyesinde iki tip raf vardır. Bunlardan biri unirack diğeri ise unishelf raf sistemidir. Unirack, Süper 1-2-3’ün alternatif bir ürünü olarak kullanıma sunulur. Galvaniz ham maddesi ve farklı renk seçenekleri ile işletmelere uyum sağlar.

Unishelf raf sistemi ise elle yükleme ve boşaltma mantığında çalışır. Kendi kategorisindeki diğer ürünler arasında önemli miktarda istif kapasitesi sunması ile öne çıkar.

Orta Yük Depo Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Her iki ürün grubunun da farklı kullanım alanları vardır. Bunlardan bazıları:

  • Kimya depoları
  • Fabrika depoları
  • Lastik depoları
  • E-ticaret depoları
  • Arşiv depoları
  • Yedek parça depoları
  • Soğuk hava depoları

Orta Yük Depo Raf Sistemleri Avantajları

Orta yük depo raf sistemleri, orta ağırlıktaki ürünler için güçlü ve dayanıklı bir depolama çözümü sunar. Bu sistemler, çeşitli yükleri güvenli bir şekilde muhafaza edebilir ve depolayabilir, böylece zarar görmesini önler. Ayrıca raf sistemlerinin depolama sınırlarına uyum sağlayabilmesi için kolayca çözülebilir. Yani fiziksel boyutlara ve ağırlıklara göre ayarlanabilir. Bu da depolama hızında artış gösterilmesini sağlar.

Montajı ve bakımı kolay orta yük depo raf sistemleri ile sistemlerin düzenli olarak bakımının yapılması durumunda uzun ömürlü kullanım sağlanır. Böylelikle işletmeler maliyetlerini düşürür.


*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER