Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Yapı Market Raf Sistemleri

Evlerin, atölyelerin ve iş yerlerinin ihtiyacı olan tüm ürünler yapı marketlerde satışa sunulur. Fayanslardan boyalara, çim biçme makinesinden tornavidaya kadar yüzlerce ürünün sergilendiği yapı marketlerde, ürünlerin teşhir edilmesi de önemli bir yere sahiptir.


Yapı Market Raf Sistemleri

Evlerin, atölyelerin ve iş yerlerinin ihtiyacı olan tüm ürünler yapı marketlerde satışa sunulur. Fayanslardan boyalara, çim biçme makinesinden tornavidaya kadar yüzlerce ürünün sergilendiği yapı marketlerde, ürünlerin teşhir edilmesi de önemli bir yere sahiptir. Her ürün grubuna ait farklı raf sistemleri ile yapı marketlerde konsept oluşturulabileceği gibi ferah bir alan yaratmak da mümkündür.

Yapı Market Raf Sistemleri Çeşitleri

Duvar üniteleri genellikle teşhir alanındaki hafif ürünlerin sergilenmesi için ideal bir raf sistemidir. Ütü masası, banyo düzenleyicileri gibi çeşitli ürünler duvar ünitelerinde gruplandırılabilir. Yapı market içerisindeki duvar üniteleri estetik görünümü ile de müşterinin ilgi odağı haline gelir.

Marketlere nazaran daha hacimli ve ağır ürünler için ise hafif depolama raf sistemi ürün grupları öne çıkar. Hafif rack raf sistemleri metal yapısı ile birçok ürünü taşıyabilir ve müşterinin beğenisini kazanır.

Özellikle yapı marketlerin turuncuyu tercih etmesi nedeniyle hafif rack sistemleri bu renkte üretilse de özel renk seçenekleri de mevcuttur. Yapı market müşterisinin ilgisini çekmek için tercih edilecek renklere göre farklı uygulamalar yapılabilir. Kolaylıkla parçalara ayrılması ise yapı market personelinin işini kolaylaştırır.

Uzun yıllar kullanım avantajı sağlayan Süper 1-2-3 ve Unirack orta yük depolama raf sistemleri ise galvaniz yapısıyla tüm ihtiyaçlara cevap verir. Yapı market içerisinde orta seviyedeki ürünlerinizi bu raflar üzerine yerleştirebilirsiniz.

Unirack orta yük depolama raf sistemi Süper 1-2-3’ün bir üst modeli olarak üretilir. Ortalama yük taşıma kapasitesi 550-850 kg arası tercihe göre değişir. Mükemmel yük taşıma performansı, uzun ömürlü oluşu ve çok yönlü tasarımı ile birçok yapı market tarafından tercih edilir. Yapı marketinizin dizaynına ve ihtiyaçlarınıza göre orta yük depolama raf sistemlerini değerlendirebilirsiniz.

Yapı Market Raf Sistemleri Özellikleri

Yapı marketler, genellikle geniş ürün yelpazesi ve farklı boyutlardaki malzemelerin yer aldığı yerlerdir. Bu nedenle yapı market raf sistemleri özellikle depolama, düzenleme ve ürün erişimini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanır. Diğer özellikleri ise aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Yapı marketlerdeki farklı ürün türleri ve boyutları dikkate alındığında, farklı raf türleri önemlidir. Uzun ve ağır özellikler için uzun çubuklu raflar, küçük parçalar için bölmeli raflar gibi seçenekler, isteğe bağlı ayarlanabilir.
  • İnşaat malzemeleri gibi ağır ürün çeşitleri için raf sisteminin yüksek taşıma kapasitede olması gerekir. Güvenliği ve değişimi sağlamak adına kaliteli birleştirilmiş raf sistemleri tasarlanır.
  • Farklı ürün boyutları ve ambalajlarını barındırabilmek için ayarlanabilir raf düzenleri sunan sistemler, depolamada daha etkili kullanıma olanak sağlar.
  • Yapı market raf sistemleri modüler olarak tasarlanır. Bu, ihtiyaçlar değiştikçe veya yeni ürünler eklendikçe raf düzeninin kolayca ayarlanabilmesi anlamına gelir.
  • Ürünlerin hızlı bir şekilde bulunabilmesi için etiketleme ve diğer bölümleri içeren raf sistemleri, müşteri deneyimine olumlu yönde etki eder.

*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER