Setaf

Kozmetik Raf Sistemleri

Kozmetik raf sistemleri, kozmetik ürünlerini sergilemek ve saklamak için harika bir yoldur. Herhangi bir dekora uyacak çeşitli stil, boyut ve renklerde üretilir.


Kozmetik Raf Sistemleri

Ojeden fondötene, parfümden şampuana kadar çeşitli kozmetik ürünlerini sergileyecek şekilde tasarlanmış olmaları, onları hem makyaj sanatçıları hem de günlük kullanıcılar için ideal bir seçim haline getirir. Kozmetik raf sistemleri, kullanımı kolay tasarımı ile kozmetiklerin her yerde düzenli ve düzenli görünmesini sağlamak için de kullanılır.

Kozmetik Raf Sistemleri Çeşitleri

Duvar üniteleri duvara bitişik ve yan yana kullanılabilir tasarımlarıyla kozmetik mağazalarında alandan tasarrufu en üst seviyeye taşır. Böylelikle hem mağaza içerisinde müşteriler rahatlıkla gezebilir hem de daha fazla ürünü gruplandırılmış şekilde bir arada görür.

Sadece duvarların değil mağaza içerisinin de değerlendirilmesinde işletmeye büyük avantaj sağlayan çift taraflı gondol üniteleri de kozmetik mağaza raf sistemlerinde en sık tercih edilen tasarımlar arasındadır. Alan değerlendirmede üstün beceri sağlayan bu raf sistemleri ile teşhir en iyi şekilde sağlanır.

Reyon başlarını ve sonlarını da değerlendirmek isteyen mağazalara önerilen mini rack reyonlar özellikle vurgulanmak istenen ürünler için de kusursuz bir alan yaratır. Yeni çıkan veya kampanyadaki ürünler bu alanlarda müşteri ile buluşur.

Kozmetik Raf Sistemleri Özellikleri

Kozmetik raf sistemleri; kozmetik ürünlerinin sergilenmesi, düzenlenmesi ve değiştirilmesi için tasarlanmış özel raf sistemleridir. Bu tür raf sistemleri; mağazalarda, güzellik salonlarında, SPA merkezlerinde ve benzeri yerlerde kullanılır. Kozmetik raf sistemlerinin genel özellikleri:

  • Kozmetik ürünler genellikle estetik açıdan çekici ürünlerdir. Dolayısıyla raf sistemleri de ürünlerle uyumlu bir estetik yapıya sahip olacak şekilde tasarlanır.
  • Ürünlerin müşteri tarafından kolayca görülebilmesi için sergileme alanları geniştir ve ürünler iyi görünecek şekilde dizayn edilir.
  • Kozmetik ürünleri farklı şekil, boyut ve türdedir. Bu sayede ürünün boyutuna ve şekline göre raflar arasında gerekli düzenlemeler yapılabilir. Farklı ürünlerin yerleştirilmesi durumunda ise raflar kolayca yer değiştirilebilir.
  • Birçok raf sistemine ürünlerin daha çekici hale gelmesi için aydınlatma sistemi entegre edilir. Bu sayede ürünlerin daha iyi görülebilmesi sağlanır.
  • Kozmetik ürünlerin depolama stoğu büyük olabilir. Raf sistemleri, depolamaya uygun olarak tasarlanır ve farklı depolama tarzına uyum gösterir.

*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER