Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Manav Raf Sistemleri

Hipermarket, süpermarket, perakende zincirleri, marketler ve bakkallarda satışa sunulan meyve ve sebzeler için ayrı bir teşhir bölümü yer alır.


Manav Raf Sistemleri

Hipermarket, süpermarket, perakende zincirleri, marketler ve bakkallarda satışa sunulan meyve ve sebzeler için ayrı bir teşhir bölümü yer alır. Bu bölümlerde sıklıkla tercih edilen manav raf sistemleri ise hem dekorasyonu tamamlar hem de müşteri sadakatini arttırır.

Meyve ve sebzelerin tazeliği ve canlılığı ürün satışını etkilediği gibi sergilenecek bölüm de müşterinin ilgisini arttırır. Şık tasarım detayları ile özel olarak üretilen meyve & sebze üniteleri ile gıdalar tüketiciye en doğru şekilde sunulur. Bu üniteler, market içerisinde düzen sağladığı gibi ışıklı yapısı ile de dekorasyonun tamamlayıcı parçası olur. Üniteler market içerisinde müşterilerin ilgisini çeken alanlardan biri olur. Ayrıca ışıklandırma sayesinde alacağı sebze ve meyveleri net bir şekilde görebilir.

Manav Raf Sistemleri Çeşitleri

Manavlarda müşterilerin alışveriş yaptığı alan kadar depolarda da raf sistemi oldukça gereklidir. Marketlerin diğer tüm ürünlerini depolaması, manavların da satışa çıkarmadığı diğer meyve ve sebzeleri için ayrıca bir raf sistemi kullanılır. Süper 1-2-3 raf sistemi manav ve market gibi gıda sektöründe tercih edilen raflardan biridir. Daha basit üniteler oluşturulan depolarda ürün boyutuna göre raf aralıkları değiştirilebilir.

Setraf manavlara sunduğu farklı alternatif raf sistemleri ile çözüm üretir. Depolardaki alana göre özel ölçülerde raf sistemleri uygulanabilir ve bu alanlar en doğru şekilde kullanılabilir. Yine farklı ölçülerde üretilen meyve & sebze üniteleri ise manav içerisinde yerleştirilecek alana göre tercih edilebilir.

Ahşap yapıdaki siyah veya beyaz ünitelerden seçim yaparken manav dekorasyon detaylarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Özel renk seçenekleri ise Setraf’ın sunduğu diğer avantajlardan biridir. Yaratmak istediğiniz algı ve dizayna göre siz rengine karar verirken biz üretip iş birlikçiniz oluyoruz.

Manav Raf Sistemleri Özellikleri

Meyve ve sebzelerin hem sergilenmesi hem depolanması için marketlerin olmazsa olmaz parçalarından biri olan manav raf sistemleri kullanıcıya sağladığı birçok avantaj ile öne çıkar. Bu sistemlerin özellikleri; gıdaların tazeliklerini korumak, her açıdan kolay erişim sağlamak, görsel çekicilik sunmak ve etkili bir mağaza düzenlemesi oluşturmak amacıyla dikkatli bir şekilde tasarlanır. Manav raf sistemlerinin genel özellikleri:

  • Manav raf sistemleri, tazeliğin sağlanması için genellikle havalandırmalı tasarım özelliklerine sahiptir. Bu, gelen hava akımını artırarak tazeliklerini korur.
  • Ürünlerin görsel olarak çekici bir şekilde sergilenmesi, müşteri ilgisinin çekilmesine yardımcı olur. Raf sistemleri, hijyenik olarak iyi bir görünüm sağlayacak şekilde tasarlanır.
  • Ürünlerin düzenli yerleştirilmesine olanak tanır. Bu sayede müşteriler almak istedikleri ürüne kolayca erişebilir.
  • Manav raf sistemleri, farklı boyutlarda ve türde ürünlerin sergilenmesine uygun şekilde tasarlanır. Ayrıca ayarlanabilir raflara sahip olması değişen ürünlere göre uyarlayabilme özelliği kazandırır.
  • Hijyenik koşullarına uygun olarak üretilir ve kolayca temizlenebilir yapıdadır.
  • Ürün adları, fiyatlar ve diğer önemli bilgiler için uygun alanlara sahiptir.

*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER