Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Petshop Raf Sistemleri

Satışı yapılacak ürünlerin müşterilere en uygun şekilde sergilenmesi gerekir. Mağaza içerisini hem şık gösterecek hem de kullanım amacına uygun olması sebebiyle de özellikle pet shoplarda iki farklı raf sistemi uygulanır.


Petshop Raf Sistemleri

Petshop ürünlerinin çeşitlerine göre düzenli yerleştirilmesi ve müşteriye sunulması için alternatif tasarımlar bulunur. Bunlardan ilki olan duvar ünitesi estetik yapısı ile özellikle tercih edilen raf sistemlerinden biridir.

Petshop Raf Sistemleri Çeşitleri

Duvar ünitelerinde askı aparatları, sepet gibi farklı alternatif sergileme bölümleri de yer alır. Bu sayede tasmalar, hayvanlar için özel üretilmiş kıyafetler, oyuncaklar ve çeşitli diğer eşyalar bu alanlarda rahatlıkla sergilenebilir. 100 kg’a kadar taşıma kapasitesi ise raf bölümlerinde mamaların ve kumların taşınmasına da imkân verir. Hayvan sahiplerine daha güvenilir gözükmesi veya petshop markalarının renk tercihlerine göre raf renklerinde değişiklik de yapılabilir.

Süper 1-2-3 galvaniz hafif yük depolama ise tercih edilen bir diğer raf sistemidir. Raf aralıkları konulacak ürüne göre ayarlanabildiğinden de petshop sahiplerinin ürün depolama ve yerleştirme alanı genişler.

Özellikle mamaların ağır olması Süper 1-2-3’ü seçilir raf sistemi haline getirir. 300 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip bu raflarda birçok mama ve kum müşteriye sunulabilir. Hayvan sahipleri raflarda yer alan mamaları inceleyebildiği gibi son kullanma tarihlerini de rahatlıkla görür.

Hayvanların mağaza içerisinde aktif şekilde dolaşması nedeniyle Süper 1-2-3 plastik rafları yıkanabilir ve kolaylıkla temizliği yapılabilir. Mağaza içerisinde satışa sunulmayan ve depoda saklanması gereken ürünler için de Süper 1-2-3 raf sistemi seçilebilir. Böylelikle tüm mamalar, kumlar ve diğer hayvan ürünleri depoda güvenle saklanabilir.

Setraf, ihtiyaçlar doğrultusunda uzun süreli kullanım sağlayan raf sistemlerini mağazalar ile buluşturur. Petshopta müşteriye sunacağınız ürünler, depoda saklayacağınız evcil hayvan malzemeleri ve diğer tüm eşyalarınız için istediğiniz ölçülerde raf sistemi uygulanır. Mağaza içerisinde şıklığı yakalamak, güven oluşturmak ve pratik çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Petshop Raf Sistemleri Özellikleri

Petshop raf sistemleri ile farklı türdeki evcil hayvanların ürünleri rahatlıkla sergilenebildiği gibi görsel çekicilik de yaratılır. Ürünlere her zaman kolay erişim imkânı sağlayan petshop raf sistemlerinin genel özellikleri:

  • Petshoplarda farklı türde ve boyutlarda ürünler (kedi maması, köpek oyuncakları, kuş kafesleri vb.) bulunabilir. Raf sistemlerinin, çeşitli ürünlerin sığabileceği bölmeler veya raflar bulunur.
  • Evcil hayvan ürünleri genellikle renkli ve çekici ambalajlara sahiptir. Raf sistemleri, ürünlerin görsel olarak çekici bir şekilde sergilenmesini sağlayacak şekilde tasarlanır.
  • Ürün isimleri, fiyatlar, kullanım talimatları ve diğer önemli bilgiler için alanlar bulunur.
  • Evcil hayvan ürünleri, sağlık koşullarına uygun bir şekilde sergilenmelidir ve raf sistemleri bu şartlara uygun olarak üretilir. Temizliğin de önemli olduğu bu alanlarda rafların kolayca silinebilir olması büyük kolaylık sağlar.
  • Evcil hayvan aksesuarları (tasma, tüy tarağı gibi) için özel bölmeler içerir. Bu da rafları daha kullanışlı hale getirir.
  • Mağaza konseptine uygun renk ve malzeme seçenekleri sunarak, marka imajını destekler.
  • Raflar oldukça dayanıklıdır ve ağır mamalara veya kumlara kadar birçok ürün taşınabilir.
  • Kolayca taşınabilir ve monte edilebilir özellikleri ile mağaza düzenlemesinde esneklik sunar.

*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER