Güncel kataloğumuzu görüntülemek için tıklayın.      (X)
Setaf

Cıvatalı Depo Raf Sistemleri

Depolama ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan dayanıklı ve esnek depolama çözümü olan cıvatalı depo raf sistemleri, adından da anlaşılabileceği üzere cıvata sistemi üzerine kuruludur. Endüstriyel depolardan arşivlere kadar pek çok alanda kullanılan cıvatalı raf sistemleri, genel ölçülerde üretilebileceği gibi müşteri ihtiyaçlarına göre de dizayn edilebilir.


Cıvatalı Depo Raf Sistemleri

Metal çerçeveler ve cıvataların kolayca bir araya gelmesi ile ortaya çıkan raf sistemleri, profil ayakları ile de sağlam bir yapı hâline gelir. Cıvatalı raf sistemleri genellikle duvardan destek alır ve buraya monte edilir. Duvar yerine depoların orta kısmına monte edilecekse de üst kısmından destek alınması gerekir.

Cıvatalı Raf Sistemleri Özellikleri

Cıvatalı raf, kolayca ayarlanabilir yapısı ile işletmelere kolaylık sağlar. Bu sayede depolama alanlarına göre kolayca uyarlanabilir. Modüler sistemdeki cıvatalı raf sistemleri, genişletilebildiği gibi değiştirilebilir de.

Dayanıklı malzemeden yapılması ise hem depolanan malzemelerin güvenliği hem de uzun yıllar kullanılması açısından önemlidir. Uzun süre kullanım aynı zamanda maliyette de avantaj sağlar.

Farklı ağırlıktaki yükleri taşıyabilmesi ise cıvatalı raf sistemlerini öne çıkaran bir diğer özelliktir. Hafif yükler bu raflarda taşınabileceği gibi 120 kg’a kadar olan ağır yükler de aynı raf üzerinde depolanabilir. Çeşitli ağırlık taşıma kapasitesine göre ayak profilleri değiştirilip sağlamlığı sağlanır.

Cıvatalı Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Cıvatalı raf sistemleri, pek çok alanda kullanılabilen raf türüdür. Endüstriyel depolama alanları bu rafların tercih edildiği yerlerden biri olurken arşivlerde de cıvatalı raf sistemini görmek mümkündür. Perakende mağazaları, ofis ortamları, garajlar ise montajı yapıldığı diğer yerlerden bazılarıdır.

Cıvatalı raf sistemi, her sektöre göre uyarlama yapılabileceği için uyum sağlar. Klasik ölçülerin yanı sıra depolardaki depolama alanlarına ve ihtiyaçlara göre de özel tasarım yapılabilir.

Cıvatalı raf sistemleri; depolamaya uygun, ekonomik ve esnek bir çözüm sunar. Beklentileri karşılaması için bu raf sistemlerinin doğru montaj yapılmalı ve talimatlara uyulması önemlidir. Satış sonrası sunulan hizmet sayesinde ise herhangi bir sorun kısa sürede giderilebileceği gibi uzun yıllar kullanım da garanti edilir.


*** Detaylı bilgi için lütfen talep formunu eksiksiz doldurunuz. Ekibimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır. ***

Haberler

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler. TÜMÜNÜ GÖSTER