Yükleniyor...

Oyuncak Mağazası Raf Sistemleri

Oyuncak mağazaları irili ufaklı birçok ürünü barındırır. Çok çeşitli ölçülerdeki oyuncaklar için ise Setraf’ın sunduğu alternatif raf sistemleri arasından tercih yapabilirsiniz.


Oyuncak Mağazası Raf Sistemleri

Farklı ölçü ve derinliklerdeki raflar arasından seçim yaparken oyuncakları da rahatlıkla yerleştirerek müşterinin beğenisine sunabilirsiniz. Midi Rack raf sistemi ile oyuncakları kolayca gruplandırabilir, orta yükteki tüm eşyaları yerleştirebilirsiniz. Turuncu ve mavi gibi farklı renk seçenekleri ile üretilen Midi Rack ile oyuncak mağazalarınızın enerjisini daha yüksek tutarak albenili hale getirebilirsiniz.

Hem depolama hem teşhir amaçlı kullanılabilecek diğer raf sistemleri arasında Mini Rack, Süper 1-2-3 ve Unirack bulunur. Bu raf sistemleri arasından ihtiyacınız doğrultusunda tercihte bulunurken mağazanızın dekorasyon detaylarına göre de karar verebilirsiniz. Metal ürünleri oyuncak depolarında kullanabileceğiniz gibi mağaza içerisinde farklı bir atmosfer de yaratabilirsiniz.

Askıda teşhir edilecek oyuncak ve kırtasiye eşyaları için duvar ünitelerinin farklı tasarım alternatifleri de yine Setraf güvencesi ile sunulur.

Mağazanızın büyüklüğüne göre birçok tasarımı değerlendirebilir, dilerseniz de işletmenizin dekorasyonuna uyum sağlayacak ölçülerde raf sistemini temin edebilirsiniz. Promosyon sepetleri gibi çeşitli ürünleri de sergileyebileceğiniz ekipmanları Setraf’ta bulabilir, müşterinin zaman geçirmekten keyif alacağı mağazanızı dizayn edebilirsiniz.
 


Haber/Blog

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler TÜMÜNÜ GÖSTER