Yükleniyor...

Yapı Market Raf Sistemleri

Evlerin, atölyelerin ve iş yerlerinin ihtiyacı olan tüm ürünler yapı marketlerde satışa sunulur. Fayanslardan boyalara, çim biçme makinesinden tornavidaya kadar yüzlerce ürünün sergilendiği yapı marketlerde, ürünlerin teşhir edilmesi de önemli bir yere sahiptir.


Yapı Market Raf Sistemleri

Evlerin, atölyelerin ve iş yerlerinin ihtiyacı olan tüm ürünler yapı marketlerde satışa sunulur. Fayanslardan boyalara, çim biçme makinesinden tornavidaya kadar yüzlerce ürünün sergilendiği yapı marketlerde, ürünlerin teşhir edilmesi de önemli bir yere sahiptir. Her ürün grubuna ait farklı raf sistemleri ile yapı marketlerde konsept oluşturulabileceği gibi ferah bir alan yaratmak da mümkündür. Duvar üniteleri genellikle teşhir alanındaki hafif ürünlerin sergilenmesi için ideal bir raf sistemidir. Ütü masası, banyo düzenleyicileri gibi çeşitli ürünler duvar ünitelerinde gruplandırılabilir. Yapı market içerisindeki duvar üniteleri estetik görünümü ile de müşterinin ilgi odağı haline gelir.

Marketlere nazaran daha hacimli ve ağır ürünler için ise hafif depolama raf sistemi ürün grupları öne çıkar.

Hafif rack raf sistemleri metal yapısı ile birçok ürünü taşıyabilir ve müşterinin beğenisini kazanır. Özellikle yapı marketlerin turuncuyu tercih etmesi nedeniyle hafif rack sistemleri bu renkte üretilse de özel renk seçenekleri de mevcuttur. Yapı market müşterisinin ilgisini çekmek için tercih edilecek renklere göre farklı uygulamalar yapılabilir. Kolaylıkla parçalara ayrılması ise yapı market personelinin işini kolaylaştırır.


Uzun yıllar kullanım avantajı sağlayan Süper 1-2-3 ve Unirack Orta Yük Depolama raf sistemleri ise galvaniz yapısıyla tüm ihtiyaçlara cevap verir. Yapı Market içerisinde orta seviyedeki ürünlerinizi bu raflar üzerine yerleştirebilirsiniz. Unirack Orta Yük Depolama raf sistemi Süper 1-2-3’ün bir üst modeli olarak üretilir. Ortalama yük taşıma kapasitesi 550-850 kg arası tercihe göre değişmektedir. Mükemmel yük taşıma performansı, uzun ömürlü oluşu ve çok yönlü tasarımı ile birçok yapı market tarafından tercih edilir. Yapı marketinizin dizaynına ve ihtiyaçlarınıza göre orta yük depolama raf sistemlerini değerlendirebilirsiniz.
 


Haber/Blog

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler TÜMÜNÜ GÖSTER