Yükleniyor...

Süpermarket Raf Sistemleri

Ürünlerinizin Sunumu ile Müşterilerinizin İlgisini Çekin


Süpermarket Raf Sistemleri

Süpermarket dekorasyonunda amaç sadece ürünlerin düzgün bir şekilde gruplandırılması ve yerleştirilmesi değildir. Doğru ekipman seçimi ile satışa sunulan ürünler, müşterilerin de dikkatini çeker ve bu da işletmenin ticaretine ivme kazandırır. İlgi çekici bir süpermarket dizaynında ilk sırada tercih edilen duvar üniteleri ile ürünler düzenli bir şekilde yerleştirilirken işletmede çalışan kişilerin işi de kolaylaşır. Duvara yaslanarak kullanılan duvar ünitelerinin farklı ölçü seçenekleriyle birçok ürün aynı ünite üzerinde sergilenebilirken süpermarket içerisinde düzen de sağlanabilir. Şüphesiz ki bu müşterilerin de işini oldukça kolaylaştırır.

Pratik alışveriş imkânı sunan ekipmanlar arasında yer alan çift taraflı gondol üniteleri teşhir alanlarını en iyi şekilde değerlendirmenize olanak sağlar.

Ekonomik ve standart seçenekler arasından süpermarket dizaynına göre karar verilebilirken işletme içerisinde hareket alanı da tanınmış olur. Müşteriler, market arabaları ile reyonlar arasında rahatça gezebilir, ihtiyacı olan ürüne kolayca ulaşabilir.


Özellikle süpermarketlerde ürün çeşitliliğinin ve müşteri sirkülasyonun fazla olması diğer ekipman ihtiyaçlarını da doğurur. Market arabaları, alışveriş sepetleri müşterinin alışverişte geçirdiği zamanı daha keyifli hale getirir. Teşhir havuzu ve stantlar ile haftanın ürününü ya da kampanyalı ürünleri daha öne çıkarabilir, müşterinin ilgisini çekebilirsiniz. Raflardaki kampanyaları duyurmak ve standa çekmek için ise indirim etiketleri, yönlendirme levhaları gibi tamamlayıcı ve yardımcı ekipmanlardan destek alabilirsiniz.

Bir markette olmazsa olmaz ekipmanlardan bir diğeri de kasa bankolardır.

Süpermarket hacmine göre çeşitli ölçüler arasından tercihini yapabilirsiniz. Müşteri sırasını minimum seviyede tutmak ve kasiyer personelinin işini daha da kolaylaştırmak için bantlı market kasa bankolarını da işletme ihtiyaçları arasında değerlendirebilirsiniz.


Setraf, müşteriye özel çalışma prensibi ile tüm işletmelerin ihtiyacına cevap verecek ekipmanları sağlar. Raf boyutlarının çeşitli ölçülere sahip olmasıyla dilediğiniz alanı duvar üniteleri veya çift taraflı gondol üniteleri ile değerlendirebilirsiniz. Ünitelerde farklı ölçüler olduğu gibi çeşitli renk çalışmaları da yine sunulan hizmetler arasındadır. Beyaz, gri ve siyah ünite seçeneklerinden birini seçebileceğiniz gibi dilerseniz süpermarket ya da hipermarketinize ait rengi de Setraf’ın sunduğu hizmetler dahilinde bulabilirsiniz.
 


Haber/Blog

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler TÜMÜNÜ GÖSTER