Yükleniyor...

Petshop Raf Sistemleri

Satışı yapılacak ürünlerin müşterilere en uygun şekilde sergilenmesi gerekir. Mağaza içerisini hem şık gösterecek hem de kullanım amacına uygun olması sebebiyle de özellikle pet shoplarda iki farklı raf sistemi uygulanır.


Petshop Raf Sistemleri

Satışı yapılacak ürünlerin müşterilere en uygun şekilde sergilenmesi gerekir. Mağaza içerisini hem şık gösterecek hem de kullanım amacına uygun olması sebebiyle de özellikle pet shoplarda iki farklı raf sistemi uygulanır. Bunlardan ilki olan duvar ünitesi estetik yapısı ile özellikle tercih edilen raf sistemlerinden biridir. Duvar ünitelerinde askı aparatları, sepet gibi farklı alternatif sergileme bölümleri de yer alır. Bu sayede tasmalar, hayvanlar için özel üretilmiş kıyafetler, oyuncaklar ve çeşitli diğer eşyalar bu alanlarda rahatlıkla sergilenebilir. 100 kg’a kadar taşıma kapasitesi ise raf bölümlerinde mamaların ve kumların taşınmasına da imkân verir. Hayvan sahiplerine daha güvenilir gözükmesi veya pet shop markalarının renk tercihlerine göre raf renklerinde değişiklik de yapılabilir.

Süper 1-2-3 galvaniz hafif yük depolama ise tercih edilen bir diğer raf sistemidir.

Raf aralıkları konulacak ürüne göre ayarlanabildiğinden de pet shop sahiplerinin ürün depolama ve yerleştirme alanı genişler. Özellikle mamaların ağır olması Süper 1-2-3’ü seçilir raf sistemi haline getirir. 300 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip bu raflarda birçok mama ve kum müşteriye sunulabilir. Hayvan sahipleri raflarda yer alan mamaları inceleyebildiği gibi son kullanma tarihlerini de rahatlıkla görür. Hayvanların mağaza içerisinde aktif şekilde dolaşması nedeniyle süper123 plastik rafları yıkanabilir ve kolaylıkla temizliği yapılabilir. Mağaza içerisinde satışa sunulmayan ve depoda saklanması gereken ürünler için de Süper 1-2-3 raf sistemi seçilebilir. Böylelikle tüm mamalar, kumlar ve diğer hayvan ürünleri depoda güvenle saklanabilir.


Setraf, ihtiyaçlar doğrultusunda uzun süreli kullanım sağlayan raf sistemlerini mağazalar ile buluşturuyor. Pet shopta müşteriye sunacağınız ürünler, depoda saklayacağınız evcil hayvan malzemeleri ve diğer tüm eşyalarınız için istediğiniz ölçülerde raf sistemi uyguluyoruz. Mağaza içerisinde şıklığı yakalamak, güven oluşturmak ve pratik çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 


Haber/Blog

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler TÜMÜNÜ GÖSTER