Yükleniyor...

Manav Raf Sistemleri

Hipermarket, süpermarket, perakende zincirleri, marketler ve bakkallarda satışa sunulan meyve ve sebzeler için ayrı bir teşhir bölümü yer alır.


Manav Raf Sistemleri

Hipermarket, süpermarket, perakende zincirleri, marketler ve bakkallarda satışa sunulan meyve ve sebzeler için ayrı bir teşhir bölümü yer alır. Tazeliği ve canlılığı ürün satışını etkilediği gibi sergilenecek bölüm de müşterinin ilgisini arttırır. Şık tasarım detayları ile özel olarak üretilen meyve & sebze üniteleri ile gıdalar tüketiciye en doğru şekilde sunulur. Bu üniteler, market içerisinde düzen sağladığı gibi ışıklı yapısı ile de dekorasyonun tamamlayıcı parçası olur. Üniteler market içerisinde müşterilerin ilgisini çeken alanlardan biri olur. Ayrıca ışıklandırma sayesinde alacağı sebze ve meyveleri net bir şekilde görebilir.

Manavlarda müşterilerin alışveriş yaptığı alan kadar depolarda da raf sistemi oldukça gereklidir.

Marketlerin diğer tüm ürünlerini depolaması, manavların da satışa çıkarmadığı diğer meyve ve sebzeleri için ayrıca bir raf sistemi kullanılır. Süper 1-2-3 raf sistemi manav ve market gibi gıda sektöründe tercih edilen raflardan biridir. Daha basit üniteler oluşturulan depolarda ürün boyutuna göre raf aralıkları değiştirilebilir.

Setraf manavlara sunduğu farklı alternatif raf sistemleri ile çözüm üretir. Depolardaki alana göre özel ölçülerde raf sistemleri uygulanabilir ve bu alanlar en doğru şekilde kullanılabilir. Yine farklı ölçülerde üretilen meyve & sebze üniteleri ise manav içerisinde yerleştirilecek alana göre tercih edilebilir. Ahşap yapıdaki siyah veya beyaz ünitelerden seçim yaparken manav dekorasyon detaylarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Özel renk seçenekleri ise Setraf’ın sunduğu diğer avantajlardan biridir. Yaratmak istediğiniz algı ve dizayna göre siz rengine karar verirken biz üretip iş birlikçiniz oluyoruz.
 


Haber/Blog

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler TÜMÜNÜ GÖSTER