Yükleniyor...

Elektronik Mağazası Raf Sistemleri

Teknolojinin yüzü raf sistemleri ile birçok elektronik eşya müşterinin beğenisine sunulur. Estetik ve işlevselliği aynı anda sunan raf sistemleri arasında yer alan duvar ünitesi ve gondol ünitesi elektronik mağazalar tarafından tercih edilir.


Elektronik Mağazası Raf Sistemleri

Teknolojinin yüzü raf sistemleri ile birçok elektronik eşya müşterinin beğenisine sunulur. Estetik ve işlevselliği aynı anda sunan raf sistemleri arasında yer alan duvar ünitesi ve gondol ünitesi elektronik mağazalar tarafından tercih edilir. Ütüden tost makinesine, televizyondan çamaşır makinesine kadar çeşitli ağırlıklardaki elektronik eşyaları taşıyacak kapasitede olan bu üniteler sayesinde güvenle ürünlerinizi sergileyebilirsiniz. Müşterinin ilgisini çeken ve alışverişe yönlendiren raf sistemleri mağaza içerisinde düzen sağladığı gibi farklı renk seçenekleri ile de cezbedici görünür.

Duvar üniteleri duvara yaslanarak kurulan raf sistemleri arasındadır. Özellikle buzdolabı ve televizyon gibi elektronik cihazların yerleştirilmesinde işletmeye büyük avantaj sağlar. Alandan tasarruf ederken üniteler üzerindeki ürünlerin güvenliği de sağlanmış olur. Kullanılacak ürünlere göre de farklı derinlik ve uzunluklarda tasarlanabilen duvar üniteleri beyaz, gri, siyah ve özel renk seçenekleri ile üretilir.

Mağaza içerisindeki her alanı değerlendirmek, sergilenen ürünlerle müşterinin dikkatini çekmek için ise çift taraflı gondol üniteleri kullanılır.

Daha küçük elektronik cihazlar mağazanın orta kısımlarında teşhir edilir ve böylelikle müşteri mağaza içerisinde gezerken tüm ürünleri görme fırsatı bulur. Hassas ürünlerin hırsızlığa karşı korunması için de Setraf farklı çözümler sunarak yanınızdadır. Mağazanızdaki elektronik cihazlara göre çeşitli raf sistemleri arasından tercihinizi yapabilir, personel ve işletme dostu ürünleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.
 


Haber/Blog

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler TÜMÜNÜ GÖSTER