Yükleniyor...

Ecza Deposu Raf Sistemleri

Eczane Sorumluluklarına Uygun Raf Çözümleri


Ecza Deposu Raf Sistemleri

Müşteri sirkülasyonunun fazla olduğu eczanelerde, kullanışlı raf sistemleri ile personelin işi kolaylaştığı gibi farklı çözümler ve tasarımlarla yenilikçi çözümler sunulur. Çeşitli tasarım ve ölçülere sahip duvar üniteleri her işletmeye sağladığı uyumla ürünü cezbedici ve kolay ulaşılabilir hale getirdiği gibi işletmenin birçok konuda yararına olur. Güneş kremi, diş macunu vb. ürünlere müşterilerin doğrudan ulaşabileceği raf sistemleri sayesinde eczane personelinin iş yükü azalır. Ürünü doğrudan görüp inceleyebilen müşterinin de ürünle arasındaki bağlantı kuvvetlenerek alışverişe yönlenir. Müşterinin doğrudan ulaşmaması gereken ilaç vb. ürünler için ise banko arkası duvar üniteleri güvenliği sağlar.

Gondol ve duvar ünitelerinin işlevsel oluşu gerek eczanelerde gerekse de kozmetik mağazalarında aranılan özelliktir.

Ayarlanabilen çekmeceler, ilaç vb. kutuların boyutlarına göre ayarlanabilen bölmeler ve açılır raflar sayesinde ürünlere kolayca ulaşım sağlanabilir. Fonksiyonellik eczane ve kozmetik mağazası içerisine ferahlık kazandırırken müşterinin güvenini de güçlendirir.


Eczanelerde mağaza içinin yanı sıra ilaçların depolanması için gerekli alanlara ihtiyaç duyulur. Galvaniz ham maddeden yapılan ve hiçbir kaynak işlemi olmadan sadece bükülerek üretilen Süper 1-2-3 galvaniz hafif yük depolama sistemi ise depo ihtiyaçlarına çözüm getiren özelliklere sahiptir. Diğer hafif yük raf sistemlerinden ayrılan Süper 1-2-3 ile eczane ürünleri kolayca depolanabilir hale getirir. Geçmeli sistemi ile de ürün boyutuna göre kolayca rafların arası ayarlanabilir. İleri teknoloji tasarıma sahip bu sistem sayesinde ilaç vb. ürünleri kolayca depolayabilirken aradığınızı da rahatça bulabilirsiniz.
 


Haber/Blog

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler TÜMÜNÜ GÖSTER