Yükleniyor...

Bahçe Market Raf Sistemleri

İnsanın içinin açıldığı, alışveriş yaparken keyif aldığı alanlardan biri de bahçe marketlerdir. Çiçekler, ağaçlar ve çeşitli bitkilerin yer aldığı bahçe marketlerde birçok ürünü bulmak mümkündür.


Bahçe Market Raf Sistemleri

Çiçekler, ağaçlar ve çeşitli bitkilerin yer aldığı bahçe marketlerde birçok ürünü bulmak mümkündür. Yeni çiçek alacakların aradığını bulabildiği bu marketlerde toprak, saksı, bahçe aletleri ve gübre gibi birçok ürün yer alır. Bu çeşitlilik de raf sistemlerinde sağlamlığı gerektirir. Gübre ve toprakların ne kadar ağır olabileceği düşünüldüğünde rafların da bu ağırlığı kaldırması gerekir. Büyük saksı çiçekleri ve ağaçların da yerleştirilebileceği raf sistemlerini uzun yıllar kullanılması da işletme maliyetleri açısından önem taşır.

Süper 1-2-3 bahçe marketlerin güvenle ve uzun süre kullanabileceği raf sistemleri alternatifleri arasından öncelikli olarak tercih edilir.

Cıvata kullanılmadan geçmeli sistem olması ise Süper 1-2-3’ü öne çıkarır. Özgürce raf aralıkları ayarlanabilir, ürüne göre istenildiği zaman değişiklik yapılabilir. Alan içerisinde değişiklik yapılması gerektiğinde de raflar kolayca taşınabilir. İleri teknoloji tasarımla üretilmiş Süper 1-2-3 uygun maliyetli yapısı ile bütçe dostudur.

Süper 1-2-3, teşhir ve depolama alanları için bahçe marketlere uygun raf sistemidir. Market içerisinde farklı ürünlerin teşhir edilmesi için ise diğer Setraf ürünlerini de değerlendirerek işletmenizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Dizayn tamamlayıcı ekipmanlar ürünlerinizin teşhiri konusunda da yanınızda olur ve müşterinin ilgisini çekmek için üretilir.
 


Haber/Blog

Bizden ve sektörden en güncel haberler ve makaleler TÜMÜNÜ GÖSTER